Kochane dzieci,
Obecna sytuacja dotknęła nas wszystkich i spowodowała wiele zmian, do których wszyscy próbują się przyzwyczaić. Jest to normalne, że mamy trudności z zaakceptowaniem tych zmian, że odczuwamy teraz różne emocje. Możemy odczuwać strach czy smutek, możemy czuć się zagubieni, ale też możemy się śmiać i odczuwać radość, gdyż wciąż dzieje się wokół nas wiele dobrych rzeczy.
Z pewnością nie spodziewaliście się, że tak będziecie teraz spędzać czas, nie myśleliście, że będziecie musieli poprzekładać spotkania z przyjaciółmi, odłożyć przyjęcia urodzinowe, wyjścia do kina. Pamiętajcie, że zostając w domu, odgrywacie również bardzo ważną rolę i pomagacie wszystkim, którzy aktywnie pracują, żeby sytuacja wróciła do normalności oraz tym, którzy świadczą podstawowe usługi warunkujące dzisiejsze funkcjonowanie.
Wiele zmieniło się, ale chcę Was zapewnić, że tak jak wcześniej drzwi do mojego gabinetu są dla Was otwarte, teraz w formie on line.
Nie ukrywam, że brakuje mi wspólnych spotkań z Wami i rozmów. Zachęcam Was do kontaktu ze mną w różnych sprawach nie tylko dotyczących obecnej sytuacji, problemów, z którymi się mierzycie ale także radości, które przeżywacie.
Możecie do mnie pisać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz za pośrednictwem dziennika. Zapewniam Was, że odpowiem na każdego maila. Od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-15.00 i 17.00-19.00 możecie się również kontaktować ze mną telefonicznie na numer 17/7727596.
Pozdrawiam Was serdecznie,
Helena Trznadel-Góźdź (pedagog szkolny)