WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH NA ROK SZKOLNY 2024/2025 - POBIERZ

Ruszają zapisy do świetlicy na kolejny rok szkolny 2024/2025.
Aby zapisać ucznia należy pobrać i wydrukować wniosek, dokładnie wypełnić i przekazać do świetlicy w godz. 6.30-8.00 i 11.20-17.00. W innym czasie można zostawić wniosek w sekretariacie szkoły.
WNIOSEK DO POBRANIA- POBIERZ

Projekt edukacyjny to metoda pracy, której stosowanie przynosi wiele korzyści, gdyż wyzwala aktywność uczniów, pobudza ich do samodzielnego myślenia i twórczego działania, rozwija umiejętność pracy w grupie i postawy otwartości, uczy samooceny i oceny innych osób, wyciągania wniosków co do skuteczności podjętych działań oraz wiele innych. Równie ważne jest to, że dzieci bardzo chętnie uczestniczą w tej formie edukacji czego przykładem są uczniowie klasy 2a i 2c, którzy zrealizowali następujące projekty:
Ogólnopolski projekt edukacyjny Z Pętelką po zdrowie III edycja – mający na celu kształtowanie świadomości dzieci w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego.
XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Uczymy Dzieci Programować - przez kilka miesięcy wspólnie wprowadzaliśmy dzieci w świat kodowania, bawiąc się i ucząc jednocześnie.
Międzynarodowy Projekt Edukacyjny wspierający rozwój czytelnictwa "CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki" – edycja V „Na tropie dobroczynności”.
"Zakamarek- ekotriki na kąciki" III edycja - ogólnopolski projekt z zakresu edukacji przyrodniczo-ekologicznej oraz aranżacji przestrzeni mający na celu wychowanie kreatywnego, świadomego swoich możliwości, posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą i podejmowania działań na jej rzecz ucznia.
To była wspaniała nauka poprzez zabawę, za którą dziękujemy autorom projektów!

2a-lekturki-spod-chmurki-2024
2c-lekturki-spod-chmurki-2024
Petelka-2024-2a
petelka-2024-2c
Zakamarek-III-edycja-2a
Zakamarek-III-edycja-2c
dyplom_UDP_XIII_dzieci_2a
dyplom_UDP_XIII_dzieci_2c
certyfikat-petelka
Zakamarek-3-edycja-2024
dyplom_UDP_XIII_dzieci_2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności językowych i przedmiotowych posiadanych przez uczniów, sprawdzenie umiejętności polonistycznych, przyrodniczych oraz matematycznych a także zachęcenie do rozwijania samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. Ogólnopolski konkurs jest sposobem na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności oraz sposobem na czerpanie radości z odkrywania swoich mocnych stron. Dodatkowo pozwala wyłonić małych geniuszy w danej dziedzinie.
Dumnie ogłaszamy, że wśród uczniów klasy 2a i 2c mamy laureatów!
Zintegrowane sprawności:
Szymon Stec, kl.2c - m. 8
Matematyka:
Alicja Raczak, kl. 2a - m. IV
Dawid Wyskiel, kl. 2a - m. VI
Kacper Bazan, kl. 2a - m. VII
Tymoteusz Filipek, kl. 2c - m. VIII
Szymon Stec, kl. 2c i Mikołaj Grabowiecki, kl. 2a - m. X
Gratulujemy!

2a-konkurs-Leon-2024
2c-konkurs-Leon-2024_04
1 2

Uczniowie klas I-III już po raz drugi wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Fenek. Tym razem w sesji wiosennej szczególne sukcesy odnieśli uczniowie klas drugich. Wśród uczestników którzy uplasowali się na podium znaleźli się: Dawid Wyskiel, kl. 2a - II miejsce, Emma Rak, kl. 2b oraz Szymon Stec, kl. 2c - III miejsce. Laureatami zostali także:
Klasa 1a - Alicja Maćkowiak, Antoni Mermer, Inga Gawryś, Marcin Ruszała, Filip Kluska, Freja Gawryś, Franciszek Woytowicz
Klasa 1b - Alicja Cymbalista, Alicja Kuffner, Bartosz Dziura, Samuel Bożek, Aleksandra Przybysz
Klasa 2a - Wiktoria Spirała, Mikołaj Grabowiecki, Alicja Raczak
Klasa 2b - Antoni Bożek, Antonina Kasprzyk
Klasa 2c - Tymoteusz Filipek, Maja Szubart
Klasa 3a - Jakub Potaczała
Wszystkim uczniom gorąco gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Ogolnopolski-konkurs-matematyczny-Fenek-2024
Ogolnopolski-konkurs-matematyczny-Fenek-2024_02