Drodzy Rodzice,
Chciałabym zapewnić, że w związku z zaistniałą sytuacją, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświatowego, służę pomocą w razie jakichkolwiek problemów, pytań czy wątpliwości.
Informuję, że można się ze mną skontaktować za pomocą maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Uruchamiam również dla Państwa dyżury telefoniczne pod numerem telefonu: 17/7727596 od poniedziałku do piątku w godzinach: 13.00 – 15.00 oraz 17.00 – 19.00.
Zachęcam jednocześnie do regularnego zapoznawania się z informacjami zamieszczanymi przeze mnie na stronie internetowej szkoły w zakładce zdalne nauczanie/pedagog szkolny.
Sukcesywnie będę przygotowywać artykuły, materiały edukacyjne, porady oraz inne informacje, które mogą się okazać dla Państwa przydatne w tym szczególnym czasie.
Życzę Państwu wszystkiego dobrego w tej trudnej dla każdego z nas sytuacji.
Pedagog szkolny – Helena Trznadel-Góźdź