W roku szkolnym 2019/2020 nasza szkoła przystąpiła do konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! Jest to inicjatywa realizowana w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Trzymaj Formę!

Naszym celem będzie promowanie zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności i aktywności fizycznej. Będziemy starali się dotrzeć świadomości wszystkich naszych uczniów pogłębiając ich wiedzę o wartości odżywcze żywności i doskonalenie umiejętności korzystania z informacji zamieszczonych na opakowaniach produktów żywnościowych.
Mamy nadzieję, że wzbudzimy w naszej młodzieży chęć do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy, doskonaleniu zachowań -  postaw prawidłowego żywienia jak i uprawiania aktywności fizycznej z przyjemnością.
Naszą akcją w tym roku będą prowadzili uczniowie klas V wraz z wychowawcami:
Klasa Va - Danuta Chmaj,
Klasa Vb - Piotr Szetela,
Klasa Vc - Jolanta Lasota,
Klasa Vd - Agnieszka Ziętek.

trzymaj_forme_2019_01
trzymaj_forme_2019_02