W piątek 18.10.2019 r. uczniowie z kl. 7a: Jagoda Pruchnik, Ola Iżela, Ola Dynia, Kuba Podstawski oraz Patryk Brodzicki pod opieką pani Marty Adamczyk wzięli udział w mobilnej grze miejskiej Leopold GO. Organizatorem gry jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.
Gra rozpoczęła się od zalogowania w aplikacji oraz zeskanowania kodu QR. Nasza drużyna po drobnych kłopotach technicznych przystąpiła do gry podążając za wskazówkami wyświetlanymi na smartfonie. Wykonywaliśmy szereg zadań związanych m.in. z odzyskaniem niepodległości na terenie Rzeszowa, ze szczególnym uwzględnieniem roli Leopolda Lisa-Kuli. Bardzo nam się podobała formuła gry ponieważ było dynamicznie, pytania nie były trudne, ale wymagały spostrzegawczości i uwagi, odbyliśmy również krótkie szkolenie wojskowe. Śliczna jesienna pogoda sprzyjała spacerowi po naszym pięknym mieście.

leopold_go_2019_02
leopold_go_2019_03