Już 23 września rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie! To wyjątkowa okazja, aby Twoje dziecko mogło odkrywać fascynujący świat nauki w formie interaktywnych wykładów i warsztatów, które nie tylko uczą, ale i bawią. Jeśli chcesz, aby Twoja pociecha spędziła czas kreatywnie, zdobywając wiedzę w sposób praktyczny i angażujący, nie przegap tej szansy!
Rodzice mogą zapisywać dzieci poprzez stronę DUT – wystarczy założyć konto na stronie www.dolinawiedzy.pl/dut, a następnie zarejestrować dziecko do wybranej filii (lub skorzystać z posiadanego już wcześniej konta, w przypadku kolejnej już rejestracji na zajęcia DUT).
Rejestracja będzie aktywna od 23 września od godz. 10.00 do 30 września 2024r. (włącznie). W podanym terminie prowadzone są zapisy wszystkich chętnych, natomiast wyniki rekrutacji (osoby wylosowane na wykłady) pojawią się na koncie użytkownika DUT dn. 2 października 2024 r.
Organizatorem projektu jest Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza". Partnerem strategicznym projektu jest Pratt & Whitney Rzeszów, natomiast partnerem głównym jest Uniwersytet Rzeszowski.
Szczegółowe informacje o zapisach i harmonogramie można znaleźć na stronie organizatora. Działania projektu można śledzić na Facebooku Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (17) 865 30-04.
Więcej informacji - POBIERZ