Serdecznie zapraszamy Rodziców przyszłorocznych przedszkolaków na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2024 r. (czwartek) o godz. 16.30 w salach oddziałów przedszkolnych.
Rodziców uczniów przyszłorocznych klas pierwszych zapraszamy na spotkanie w dniu 26 sierpnia 2024 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 na dolnym korytarzu szkoły, a następnie w salach lekcyjnych.

Wyprawka dla wszystkich przedszkolaków:

• pantofelki podpisane na podeszwie lub wewnątrz
• rzeczy do przebrania (koszulka, spodenki, majtki, skarpetki, …)
• chusteczki higieniczne – w pudełku min. 150 - 200 sztuk – 2 opakowania
Dodatkowo dzieci 3 - 4 letnie do leżakowania:
• piżamka
• mała poduszeczka
• poszewka na kołderkę o wymiarach 110 x 100
O reszcie wyprawki nauczycielki poinformują na zebraniu organizacyjnym w dniu 29 sierpnia 2024 r.

Wyprawka ucznia klasy pierwszej
Zeszyty:
· 2 zeszyty 16-kartkowe w linie z czerwoną liniaturą środkową
· 2 zeszyty 16-kartkowe w wyraźną kratkę - matematyka
· zeszyt 16-kartkowy do korespondencji, z wpisanymi na pierwszej stronie danymi: imię i nazwisko dziecka, tel. do opiekunów
Podręczniki i ćwiczenia otrzymują dzieci w szkole (Prosimy wstrzymać się z zakupem oprawek)
Wyposażenie piórnika: 2 ołówki – HB (miękkie), gumka do mazania, temperówka z pojemniczkiem, kredki ołówkowe, klej w sztyfcie, nożyczki z zaokrąglonymi końcami (dobrze tnące)
Przybory do szafki w klasie
teczka z gumką A4 (na karty pracy i rysunki), gruba teczka z rączką na prace plastyczne, farby plakatowe, kubek na wodę, farby akwarelowe, farby plakatowe, pędzle (średni, grubszy), plastelina (12 kolorów), pastele olejne, kredki woskowe
- 1 blok rysunkowy A4 biały
- 1 blok techniczny A4 biały
- 1 blok rysunkowy A4 kolorowy
- 1 blok techniczny A4 biały
- 1 blok techniczny A3 biały
- 1 blok techniczny A3 kolorowy
Obuwie zmienne sportowe na jasnej gumowej podeszwie, w podpisanym worku
· chusteczki higieniczne suche (w pudełku) i mokre – do klasy
Prosimy o podpisanie wszystkich zeszytów, teczek, przyborów, podręczników i ćwiczeń poprzez umieszczenie naklejki z imieniem, nazwiskiem i klasą ucznia.