W bieżącym roku szkolnym uczniowie kl. 2b zrealizowali kilka ciekawych projektów edukacyjnych:
· Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Czytam z klasą lekturki spod chmurki. Na tropach dobroczynności". Uczniowie w ramach projektu realizowali ciekawe zadania czytelnicze oraz dobroczynne na rzecz ludzi, zwierząt i roślin m.in. przygotowali upominki dla dzieci z domów dziecka, zebrali karmę dla zwierząt i odwiedzili schronisko Kundelek, uczestniczyli w akcji sadzenia lasu.
· Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Kreatywna matematyka”, którego celem było rozwijanie pomysłowości i kreatywności uczniów poprzez realizację różnych zadań matematycznych.
· Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Klasa w terenie” w ramach którego realizowali aktywne zadania edukacyjne poza salą lekcyjną.
Wszystkie projekty były ciekawą i wartościową przygodą edukacyjną.

2b-projekty-edukacyjne-2024
2b-projekty-edukacyjne-2024_02