W niedzielę 16 maja odbyło się uroczyste zakończenie Ogólnopolskiej Kampanii Rowerowy Maj. Cała uroczystość rozpoczęła się od przejazdu rowerowego ulicami Rzeszowa, a zakończyła się Piknikiem Rodzinnym przy scenie na Bulwarach. Proszę mi uwierzyć łatwo nie było, niemniej jednak nasi najtrwalsi rowerzyści poradzili sobie z tą trasą wyśmienicie. Podczas Pikniku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla klas i szkół, które zdobyły jak najwięcej przejazdów podczas całej akcji „Rowerowy Maj”. Tym razem najlepsza w naszej szkole okazała się klasa 4b, która swoją frekwencją i ilością przejazdów uzyskała III miejsce w Rzeszowie i z rąk Pani Prezydentowej – Krystyny Stachowskiej otrzymała wielki dyplom wyróżnienia. Dla osób z innych klas, które zaangażowały w się w akcję, mając rewelacyjną liczbę przejazdów, również otrzymają nagrody indywidualne, które niebawem trafią bezpośrednio do ich rąk. Chcielibyśmy jednocześnie bardzo pogratulować wszystkim uczestnikom, którzy w dniu dzisiejszym wzorowo reprezentowali naszą szkołę i byli doskonałym przykładem dla innych jak aktywnie i miło spędzić czas na rowerze. A byli to: Nina Cieplak, Alicja Maćkowiak i Wiktoria Styrna z klasy 1A, Adrian Adamowski, Olivierek Gutkowski, Tymuś Filipek, Błażej Szetela z klasy 2C, Adam Trala, Kubuś Trala, Franek Jurkowski z klasy 3A, Mikołaj Szeliga, Michał Raczak z klasy 4A, Michalina Adamowska, Maja Bienia, Szymon Dobrowolski, Dawid Dziura, Nikola Gutkowska, Patrycja Hus, Monika Szajner, Zuzana Szwajdych, Damian Wyskiel z klasy 4B, Janek Gilarski i Antek Rusin z klasy 5a.
KOCHANI ROWERZYŚCI JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!
Tym samym składamy GRATULACJE wszystkim uczestnikom akcji "Rowerowy Maj" za ich trud i wytrwałość w dbaniu o zdrowie własne i przyszłość naszej planety.