21 listopada uczniowie klas 1-3 obejrzeli w Wojewódzkim Domu Kultury musical "Maja ratuje planetę". Celem przedstawienia było uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody oraz na to, jak ważne jest bycie a nie posiadanie. Główna bohaterka Maja pewnego dnia wyrusza w świat. W czasie wędrówki poznaje nowych przyjaciół, odkrywa niesamowite miejsca znajdujące się tak blisko nas, a rzadko zauważane. Dowiaduje się, że prawdziwa radość nie pochodzi z zaklęć, czarodziejskich ksiąg ani z drogich elektronicznych gadżetów, ale z naturalnego świata, który nas otacza. Dlatego tak ważne jest, aby każdy troszczył się o naszą planetę. Pełna humoru i wartkiej akcji opowieść o dziewczynce, której na sercu leżało dobro zwierząt i naszej planety bardzo podobała się naszym uczniom.

1-3_musikal_07
1-3_musikal