Czy matematyka przydaje się na co dzień? No jasne, myślę, że każdemu. Uczniowie naszej szkoły w ramach projektu "Matematyka WSZĘDZIE" po raz kolejny przedstawią praktyczne oblicza matematyki. Tym razem pokażemy, że "królową nauk" jest wręcz niezbędna w pracy krawcowej. Nie tylko do pomiarów, ale również do przeliczania wymiarów potrzebnych materiałów. Przekonały się o tym uczennice klasy 4a, które przez ostatni miesiąc uczestnicząc w szkolnym kółku krawieckim uszyły dla wszystkich dziewcząt w swojej klasie spódniczki będące elementem rzeszowskiego stroju ludowego. W przygotowanych strojach dziewczęta występowały na uroczystej akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Życzymy miłego oglądania.