W dniu 18 listopada klasy pierwsze złożyły ślubowanie, dołączając tym samym oficjalnie do naszej społeczności szkolnej. W tym wyjątkowym dniu odbyła się uroczysta akademia, w czasie której, uczniowie recytowali wiersze o swojej ojczyźnie i o szkole, popisali się zdolnościami wokalnymi, tanecznymi oraz znajomością zasad bezpieczeństwa. Test wiedzy i umiejętności przeprowadziły wróżki, które odwiedziły uczniów w tym ważnym dla nich dniu. Po zdaniu egzaminu i złożeniu przyrzeczenia, Pan Dyrektor dokonał uroczystego aktu pasowania na ucznia klasy pierwszej. Na zakończenie ceremonii dzieci zostały obdarowane upominkami od rodziców i kolegów z klasy trzeciej. Egzamin na ucznia został zdany na „szóstkę”, a w poczet uczniów włączona została liczna grupa pierwszoklasistów, którzy z pewnością będą godnie reprezentować naszą szkołę. Życzymy im, aby każdy dzień pobytu w szkole dawał im dużo radości, a nauka była wielką i ciekawą przygodą.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji - POBIERZ