Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: "Życie składa się z przywitań i pożegnań". Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Dla uczniów klas trzecich zakończył się pewien etap – I etap edukacji. 20 czerwca uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Wiersze, przedstawienia, piosenki i dobre słowo umiliły ten uroczysty dzień. Pan dyrektor podziękował uczniom i nauczycielom za całoroczny trud oraz rodzicom za pomoc niesioną szkole. Wręczył nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne.
Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam wspaniałych sukcesów, dobrych wyborów, spełnienia marzeń! Wierzymy, że wiedzę i doświadczenie wyniesione z murów tej klasy, będziecie rozwijać w kolejnych latach edukacji.

klasy_3_pozegnanie
klasy_3_pozegnanie_03