W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3a kolejny raz przystąpili do realizacji projektu edukacyjnego „Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki 2022/2023”.
Natalka i Antek to bohaterowie, którzy wraz z dziećmi zagłębiali się w świat matematyki i wspólnie z nimi przez okres ośmiu miesięcy pokonywali moduły: • Matematyka na drodze • Matematyka u krawca • Matematyka na święta • Matematyka w muzyce • Matematyka w architekturze • Matematyka w kinie • Matematyka w ZOO • Matematyka w parku. Przemierzanie kolejnych modułów udowodniło dociekliwym, że dodawanie, odejmowanie, mierzenie i przeliczanie jest bardzo przydatne nie tylko w szkole, ale i poza jej bramami w codziennych sytuacjach i przyniosło dużo radości i uśmiechu.
Dziękujemy, Wydawnictwu MAC, że byli z nami podczas tej niesamowitej podróży przez świat matematyki!