"Wiedza jest jedyną rzeczą, która wzbogaca, a której nikt nie może nikomu odebrać."
Ignacy Paderewski

Zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest w naszej szkole pasją wielu uczniów klas młodszych. Wytrwale i z zaangażowaniem biorą oni udział w wielu konkursach wiedzy, w tym na szczeblu ogólnopolskim jak „Zuch”, „Świetlik”, „Leon”, "Puchacz Piotr" czy „Konkurs Logicznego Myślenia”. Udział w tych konkursach to nie tylko sprawdzenie umiejętności polonistycznych, przyrodniczych czy matematycznych ale przede wszystkim rozwijanie zainteresowań i pogłębianie wiadomości uczniów oraz rozbudzanie dociekliwości intelektualnej i poznawczej dzieci. Dlatego niezależnie od wyników jesteśmy z Was dumni!
Tegoroczni Laureaci to: Emma RakAlicja Raczak, Wiktoria Spirała, Agata Szeliga, Filip Rusin, Mikołaj Grabowiecki, Błażej Szetela, Szymon Stec, Jakub Potaczała, Zuzanna Szwajdych, Nataniel Lew, Michał Raczak, Mikołaj Szeliga, Dawid Wyskiel, Karolina Prejzner, Milena Winiarz, Krzysztof Wiśniowski.

Laureaci_1-3_2023_02
Laureaci_1-3_2023_03