Niezwykła atmosfera, zdrowa rywalizacja, propagowanie zdrowego stylu życia, kreatywne myślenie, motywacja, a przede wszystkim dobra zabawa i uśmiechy na twarzach zawodników – to najważniejsze cele II Mini Olimpiady Sportowej o zasięgu międzyszkolnym dla uczniów klas I-III z terenu miasta Rzeszowa, która odbyła się w Zespole Szkół Sportowych w Rzeszowie. Dzieci z klas: 1c, 2a oraz 3b miały za zadanie pokonanie sprawnościowego toru przeszkód, składającego się z 12 stacji, obejmujących m. in. biegi, skoki, rzuty. Ćwiczenia, tory przeszkód, gry i zabawy prowadzili studenci Instytutu Nauk o Kulturze Fizycznej przy wsparciu uczniów i nauczycieli z V LO. Olimpijczycy wrócili ze złotymi medalami i dyplomami. Organizatorem sportowych zmagań była Fundacja Rozwoju Umiejętności Społecznych FRUMIS.
Sprawozdanie z Mini Olimpiady Sportowej - POBIERZ

1c_mini_olimpiada_sportowa_05