Konkurs przebiegał w II etapach. W I etapie 23 uczniów złożyło projekty konkursowe. Wszystkie prace zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu, w którym uczniowie, rodzice i nauczyciele mogli oddać głos na wybrany projekt.
Na podstawie liczby oddanych głosów na poszczególne projekty przyznano: I, II i III miejsce oraz 4 wyróżnienia.
I miejsce uzyskał projekt nr 3 (sowa) przygotowany przez Julię Tatrzańską (kl. 1b)
II miejsce zajął projekt nr 9 (słoń Augustyn) autorstwa Antoniego Sarny (kl. 2a)
III miejsce przyznano za projekt nr 4 (ośmiornica) wykonany przez Filipa Jurkowskiego (kl. 6a)
Wyróżnione projekty:
projekt nr 1 (delfin) – Franciszka Jurkowskiego (kl. 2a)
projekt nr 23 (kot) – Amelii Czepielewskiej (kl. 3a)
projekt nr 8 (kot) – Jana Nowickiego (kl. 5b)
projekt nr 13 (żyrafa) – Michaliny Adamowskiej (kl. 3b)
Bardzo dziękujemy uczniom, którzy wykonali projekty konkursowe za przedstawienie interesujących, oryginalnych i różnorodnych projektów. Doceniamy Wasze zaangażowanie i wysiłek twórczy. Gratulujemy autorom wszystkich prac!

maskotka_szkoly_nagrody_02
maskotka_szkoly_nagrody_03