W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się do Akcji Fundacji Pro Spe, której misją jest pomoc dzieciom ubogim, chorym oraz niepełnosprawnym poprzez misjonarzy w różnych zakątkach świata. Celem Akcji – pn. "Polskie smyki, dzieciom z Afryki" - jest zebranie przez młodzież oraz kadrę przyborów szkolnych niezbędnych do nauki i materiałów opatrunkowych, które zostaną przekazane do placówek edukacyjnych i medycznych w Afryce - Kamerunie i Republice Środkowej Afryki.
Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Szczególnie gorące podziękowania należą się uczniom klasy 3b oraz 1a, którzy najliczniej wsparli zbiórkę.
Zebrane dary zostały odebrane przez przedstawicieli współpracującej z nami Podkarpackiej Komendy Wojewódzkiej OHP.

akcja_OHP_2023_05
akcja_OHP_2023_03