W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, uczniowie klasy 3 a wraz z wychowawczynią przygotowali uroczyste spotkanie. Artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali role w scenkach jasełkowych, zapraszając do wspólnego kolędowania przybyłych gości. A ponieważ jest to również czas karnawałowych bali nie zabrakło również uroczystego poloneza.
Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek.
Ten wieczór upłynął nam w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tak serdecznego spotkania.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W 3A
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA W 3A_02