22 stycznia w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe, które przypomniało nam wyjątkowy i radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Mogliśmy kolejny raz przeżyć historię narodzenia Jezusa, śpiewać kolędy i podziwiać tradycyjne postacie z Jasełek – Maryję i Józefa, anioły, mędrców oraz pasterzy.
Jasełka opowiadają wydarzenia z życia Dzieciątka Jezus, ale również zawierają głębsze przesłanie. Pokazują, że jest to nie tylko wydarzenie historyczne, ale też współczesne, które łączy ludzi, wypełnia serca pokojem, nadzieją, dobrocią i życzliwością oraz zachęca do niesienia pomocy.
Młodsi uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych i doświadczania radości ze wspólnego tworzenia.
Jasełka przygotowali uczniowie z klas: 3a, 2a i 1b pod kierunkiem pani Iwony Malinki i Elżbiety Bały, natomiast oprawę muzyczną z pięknymi kolędami zaprezentował chór szkolny pod opieką pana Roberta Walawendra.