W ten piękny zimowy dzień naszą szkołę odwiedzili dziś bardzo mili goście z Przedszkola Publicznego nr 16 i Przedszkola Publicznego nr 12. Specjalnie dla nich został przygotowany na dużej sali niezwykły tor przeszkód z różnymi atrakcjami. Było tam wszystko co każdy Przedszkolak najbardziej lubi, począwszy od przeskoku przez gąbczastą skrzynię, czołganie na materacach, przejście przez dziuplę , skoki po kamyczkach, przeskoki przez przeszkody, aż po rzuty do kosza, zakończone zjazdem po zjeżdżalni. I chociaż bardzo się staraliśmy, aby był on wyzwaniem dla naszych gości, to musimy przyznać ze nasi Goście tym razem byli sprytniejsi od nas. Z radością i wielkim entuzjazmem pokonywali wszelkie przeszkody, za co na zakończenie otrzymali medal „złotego misia” jako miłą pamiątkę po spotkaniu z naszą szkołą.
Nasi goście zwiedzili szkołę. W programie artystycznym zaprezentowała się klasa I B i III A. Na świetlicy oglądnęli pokazy chemiczne, którymi zostali oczarowani. Wykazali się kreatywnością przy tworzeniu karteczek świątecznych, a na pożegnanie otrzymali w prezencie pięknie zdobione pierniczki.

ODWIEDZINY MIŁYCH GOŚCI
ODWIEDZINY MIŁYCH GOŚCI_02