Gry planszowe to doskonała zabawa dla starszych i młodszych. W czwartek 17 listopada 2022r. odbył się „Wieczór gier planszowych” zorganizowany przez uczniów klasy 4a, wychowawcę p. Marię Pasterz oraz niezastąpione mamy uczniów tej klasy. O godzinie 16.00 wszyscy zasiedli do ekscytujących planszówek, gier strategicznych, logicznych gier karcianych i wielu innych. Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas w gronie swoich kolegów. Emocji było co nie miara. Nie zabrakło też popcornu i waty cukrowej w różnych kolorach, a także różnego rodzaju chipsów i słodyczy. Mamy zadbały również o wróżby andrzejkowe, więc każdy mógł „dowiedzieć się” co czeka go w przyszłości.
Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów! Wszyscy cieszyli się, że taka forma spędzenia wolnego czasu sprawdziła się w 100%.