Wczoraj, tj. 22 czerwca odbyła się wielka uroczystość zakończenia roku szkolnego przez uczniów klas VIII. To piękne wydarzenie w naszej szkole otworzył Pan Dyrektor, który podczas apelu przywitał ciepło wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli, goszczących na tej podniosłej uroczystości. Obchody były niezwykle dostojne, swoją chwilę mieli uczniowie będący finalistami i lauretami konkursów przedmiotowych jak również nasi wielcy sportowcy. Wśród zaproszonych gości miło nam było znowu zobaczyć nauczycieli, którzy opuścili już progi naszej szkoły, a dziś mogli podziwiać swoich podopiecznych wkraczających w nowy krok ku dorosłości. Po oficjalnych wydarzeniach przyszedł również czas na chwilę relaksu i zabawy. Dzięki ogromnej pracy Rodziców i uczniów klas VIII wystrój dolnego korytarza był zachwycający, świetna muzyka, wspaniałe pyszności, to była prawdziwa impreza. Młodzież bawiła się wspaniale, „nie schodziła z parkietu”, tyle radości, śmiechu i zabawy, aż żal było kończyć. Aż trudno uwierzyć, że opuszczają już mury naszej szkoły, aż trudno uwierzyć, że we wrześniu już ich z nami nie będzie.
KOCHANI NASI UCZNIOWIE to był zaszczyt móc Was poznać, dzielić z Wami Wasze radości i smutki, zawsze będziecie cząstką tej szkoły, a Wy sami pozostaniecie na zawsze w naszych sercach. Będzie nam Was brakowało. Pamiętajcie o nas Kochani.