Dnia 2 czerwca 2022 r. dokonano oceny prac w XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Zwyczaje i Tradycje Podkarpacia pod hasłem „Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym”.
W konkursie wzięło udział 67 placówek z całego województwa. Nadesłano łącznie 617 prac. Jury po długich obradach nagrodziło 49 prac w czterech kategoriach wiekowych (przedszkola, kl. I-III, kl. IV-VI oraz klasy VII-VIII). Ponadto przyznano również 39 wyróżnień.
Poziom prac był niezwykle wysoki, a dokonanie wyboru ogromnie trudne. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i opiekunom za wkład pracy i wykonanie przepięknych dzieł plastycznych.
ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Lista nagrodzonych i wyróżnionych - POBIERZ
Serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród 10 czerwca (piątek) na godzinę 12.00 do SP nr 2 w Rzeszowie, ul. Kamińskiego 12.
Nagrody nieodebrane, będą czekały na odbiór w sekretariacie szkoły.

podkarpackie_kwiaty_2022
podkarpackie_kwiaty_2022_02