Czas świąt to zawsze dobry czas, abyśmy spędzili go razem z osobami, którzy w naszych sercach i w naszym życiu pozostawili niezapomniane wspomnienia. Dzisiejszy dzień był właśnie jednym z takich dni, kiedy w progi naszej szkoły zawitali dawno niewidziani Absolwenci. Nasi wspaniali Goście stanęli do rozgrywek w siatkówkę z naszymi najlepszymi zawodniczkami klas młodszych. Mecz był naprawdę niesamowity, tyle emocji, wrażeń, śmiechu i radości, to wszystko było warte tego, aby po długim czasie nasi byli uczniowie, którzy rozeszli do różnych szkół mogli znowu razem się spotkać. Nie obeszło się również bez wspomnień, wzruszeń i oczywiście babeczki wielkanocnej, na do widzenia.
NASI KOCHANI ABSOLWENCI BYŁO NAM BARDZO MIŁO WAS DZISIAJ GOŚCIĆ, WRACAJCIE DO NAS, ZAWSZE BĘDZIEMY WAS WITAĆ Z OTWARTYMI RAMIONAMI!!! Wesołych Świąt!

absolwenci_02
absolwenci_03