Mamy zaszczyt poinformować o wynikach IV Powiatowego Konkursu Krajoznawczego PODRÓŻE PO PODKARPACIU, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie.
W konkursie wzięło udział 44 uczniów z 20 szkół podstawowych powiatu rzeszowskiego. Prace były na bardzo wysokim poziomie. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce:
Gabriela Brzęk – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 6 w Rzeszowie (SP 27)
Lena Dziedzic – SP 13 Rzeszów
Milena Pietrzyk – SP Sióstr Prezentek
II miejsce:
Aleksandra Czekierda – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 w Rzeszowie (SP 7)
Michał Gaj – SP 10 Rzeszów
Maja Sikora – SP 6 Rzeszów
III miejsce:
Zofia Chylińska – SP 28 Rzeszów
Beata Gruszczyk – SP 18 Rzeszów
Amelia Zięba – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 5 w Rzeszowie (SP 23)
Laureatów konkursu, wraz z Opiekunami, zapraszamy na rozdanie nagród i dyplomów. Nastąpi ono w dniu 12.04.2022 r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 2 w Rzeszowie, przy ul. Kamińskiego 12, tel. 177482310.
Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom i Opiekunom za trud włożony w przygotowanie ciekawych prezentacji. LAUREATOM GRATULUJEMY!!!
Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach naszego konkursu.
IV Powiatowy Konkurs Krajoznawczy PODRÓŻE PO PODKARPACIU jest umieszczony pod nr 162 w tabeli:
"Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych w roku szkolnym 2021/2022 przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej".