21 marca w naszej szkole ostatecznie pożegnaliśmy zimową aurę, by powitać długo oczekiwana wiosnę. A jak wiosna, to kolory! Było więc barwnie i wesoło. Uczniowie ubrani w kolorowe stroje porzucili tego dnia tradycyjne plecaki zastępując je innymi, pomysłowymi pojemnikami, w których przynieśli zeszyty i książki. Szkolny korytarz zamienił się w modowy wybieg, na którym zaprezentowano iście wiosenne kreacje. Jury miało ogromny dylemat, ale ostatecznie wybrało trzy najbardziej kreatywne stroje. Nagrodzeni zostali: Mikołaj Szeliga z kl. 2a, Iga Gizińska z kl. 3a oraz Anastazja Stępień z kl. 2a. Zgromadzona licznie publiczność również głosowała wybierając swojego faworyta. Podliczone przez jury głosy nie pozostawiły złudzeń – publiczność swoim występem porwał Mateusz Tworek z kl. 8b! Gratulujemy pomysłów i wykonania wspaniałych kreacji.
Zobaczcie jak świetnie się bawiliśmy.