21 marca świętować będziemy rozpoczęcie kalendarzowej wiosny. W związku z tym zachęcamy całą społeczność szkolną do czynnego włączenia się w obchody tego wspaniałego dnia.
Co planujemy dla Uczniów?
DZIEŃ BEZ PLECAKA - chętni uczniowie tego dnia swoje potrzebne przybory/zeszyty/książki pakują w „nosidło” inne niż plecak/tornister/torebkę/worek.
Liczy się oryginalność, pomysłowość i kreatywność. Uczniowie, którzy spełnią warunek są tego dnia zwolnieni z odpowiedzi i nieplanowanych prac pisemnych.
WIOSENNE BARWY – zespoły klasowe wylosowały wiosenny kolor przewodni i 21 marca zakładają dowolną, widoczną na zewnątrz część garderoby* w danym kolorze.
Klasa, w której największy procent uczniów ma część garderoby w wylosowanym kolorze otrzyma nagrodę niespodziankę.
*Część garderoby to ubranie a nie dodatek typu: pasek, opaska, buty, itp. Nagroda przewidziana jest dla uczniów obecnych danego dnia w szkole.
WIOSENNA REWIA MODY – w czasie długich przerw na górnym korytarzu odbędzie się wiosenny pokaz mody i zostanie wybrane najbardziej wiosenne przebranie. Chętnych do wzięcia udziału w pokazie prosimy o zgłoszenie się do Pani Barbary Walczak. Najbardziej wiosenne stylizacje zostaną nagrodzone.
My nie możemy się już doczekać, a Wy?

wiosna_2022