Dzień Świętego Walentego był kolejną okazją do zabaw z kodowaniem. Uczniowie klasy 3A wykonali kolejne zadania z programu UDzP z sercem w roli głównej.
Wszyscy z zaangażowaniem rozkodowywali ukryte obrazki, odwzorowywali wielobarwne serce czy odczytywali ukryty w komendach napis. Wiele radości sprawiła nam zabawa w wędrujące serduszko oraz gra kto pierwszy ustawi cztery kubeczki w jednej, serduszkowej linii. Szukaliśmy również swoich serduszkowych połówek. Nie zapomnieliśmy także o walentynkowych upominkach dla bliskich nam osób. Razem z panią Anną Świć wykonaliśmy metodą origami papierowe serduszka oraz przygotowaliśmy wyjątkową oprawę dla słodkich upominków.
To był bardzo aktywny i sympatyczny dzień a zachwytu było co nie miara. Zresztą zobaczcie sami!

bbb
ccc