Zachęcamy wszystkich uczniów klas I-VIII do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online oraz do udziału w Szkolnym Konkursie Informatycznym "Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!".
Konkurs podzielony jest na 3 kategorie wiekowe:
Klasy I - III - świetlica - Plakat „Bezpiecznie w sieci” (rysunek, praca malarska, kolaż, wycinanka, wydzieranka).
Klasy IV - VI - Komiks zawierający hasło „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!” w formie prezentacji.
Klasy VII – VIII - Film promujący bezpieczne zachowania w sieci oraz wskazujący zagrożenia.
Prace powinny zostać przesłane do dnia 28.02.2022 r. w formacie pliku  (w temacie wiadomości należy wpisać nazwę konkursu) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie. Życzymy ciekawych pomysłów
REGULAMIN KONKURSU KLAS IV - VI - POBIERZ
REGULAMIN KONKURSU KLAS VII - VIII - POBIERZ