Atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zachęciła klasę 7c wraz z wychowawcą i panią Anią - nauczycielką chemii do spotkania się w poniedziałkowy wieczór w szkole, aby wspólnie spędzić czas. Zaczęliśmy od dekorowania pierniczków lukrem i barwnymi posypkami. Ciasteczka przygotowały mamy (tu wielkie podziękowania). Każdy z nas miał własną koncepcję na przygotowanie najsmaczniejszego łakocia. Wspólne dekorowanie pierniczków sprawiło nam wiele radości. Praca pochłaniała nas, lecz nie zapomnieliśmy o podzieleniu się tymi pysznościami - część została przekazana na kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez naszą szkołę. Następnie zamieniliśmy salę 14 w prawdziwe kino ogladając film "Opowieść wigilijna". Nie zabrakło oczywiście popcornu, pizzy i innych smakołyków.
Wszyscy uczniowie byli zachwyceni wspólnie spędzonym wieczorem.