Za nami Tydzień Dobrych Relacji realizowany w ramach kampanii "Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo". Wyjątkowy czas, pełen pozytywnych emocji i wielu wrażeń. Zaczęliśmy od Dnia życzliwości, podczas którego społeczność szkoły swoją życzliwość prezentowała kolorem żółtym symbolizującym optymizm i radość. Uczniowie losowali dla siebie sentencje, przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Na drzwiach klas zawisły „złote myśli” oraz oryginalne plakaty, związane z życzliwością przygotowane przez zespoły klasowe. Parter szkoły przyozdobiła ściana życzliwości, na której można było zawiesić pozytywny komunikat czy dobre słowo skierowane do innych osób. Odbyła się również akcja „Starsi dla młodszych”, podczas której uczniowie klas I-III, mogli wysłuchać krótkiej prelekcji, dotyczącej dbania o przyjaźnie, przygotowanej przez uczennice z Samorządu Uczniowskiego. W zespołach klasowych przygotowywano wspólne śniadania z wychowawcą oraz spędzano czas oddając się stolikowym grom planszowym. Uwieńczeniem całej akcji, było przekazywanie uczniom imiennych „Kartek pełnych życzliwości”, przygotowanych wcześniej przez koleżanki i kolegów. Pamiętajmy - budowanie i pielęgnowanie relacji jest jedną z podstawowych ludzkich potrzeb, należy o nie dbać i nieustannie je rozwijać.