W dniu 7 października w naszej szkole, odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne dla klas I – III z panią dzielnicową - starszym sierżantem Joanną Stawarz z Komisariatu II Policji w Rzeszowie. Tematem pogadanki była „Bezpieczna droga do szkoły”. Pani policjantka przypomniała zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, ze szczególnym uwzględnieniem przekraczania jezdni. Podkreślała również, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, szczególnie po zmroku.
Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w spotkaniu, zadawali wiele pytań dotyczących bezpieczeństwa. Wykazali się również dobra znajomością zasad kodeksu drogowego. Takie spotkania w naszej szkole odbywają się od wielu lat i przynoszą wymierne efekty. Mamy nadzieję, że i tym razem wiedza przekazana w teorii, znajdzie zastosowanie w praktyce.

spotkanie_z_policjantem_02_wynik
spotkanie_z_policjantem_03_wynik