25 czerwca uczniowie klas ósmych pożegnali szkołę. Gościem naszej szkolnej uroczystości była przedstawicielka kuratorium p. Jolanta Wasilewska. Pani wizytator wręczyła nagrodę Karolinie Kawie z kl. 8a, która zajęła drugie miejsce w Konkursie z biologii, a także przekazała podziękowanie p. Agacie Nowalińskiej, która przygotowywała uczennicę do konkursu. Nasz gość wręczył także dyplomy pozostałym laureatom i finalistom konkursu kuratoryjnego z geografii, które otrzymali:  Wiktor Bassara, Zofia Bożek, Maja Ciepły, Jakub Podstawski. Pan dyrektor nagrodził ich nagrodami rzeczowymi oraz podziękował nauczycielom pani Agacie Nowalińskiej i pani Marii Cop za przygotowanie uczniów do konkursów. Piątkowa gala była także okazją do uhonorowania wszystkich wyróżniających się ósmoklasistów, a byli w ich gronie nie tylko świetni uczniowie, ale także mistrzowie sportu, wielokrotni medaliści z różnych dyscyplin. Na szczególną uwagę zasłużyli zwycięzcy ogólnopolskich konkursów: Jakub Podstawski - laureat ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego Instalogik 2020/2021. Nagrodzone zostały również Luiza Pieczonka i Gabriela Nowak laureatki Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego „Olimpus”.
Uczniowie klas ósmych podziękowali dyrekcji i nauczycielom za włożony trud. Grono pedagogiczne ustami p. Dyrektora wyraziło dumę z osiągnięć, postawy i zaangażowania naszych absolwentów. Nie obyło się bez łez wzruszenia, kwiatów, pamiątkowych zdjęć.
Nasi uczniowie na zawsze zostaną w sercach nauczycieli.