4 marca w bibliotece szkolnej odbyła się kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego. Tegoroczne hasło konkursu to: „ Wiosna w wierszach dla dzieci”. Do prawdziwej wiosny zostało jeszcze dwa tygodnie, ale za sprawą pięknych i pomysłowych kostiumów i rekwizytów w naszej szkole zrobiło się bardzo wiosennie.
W konkursie wzięło udział dwadzieścioro sześcioro dzieci z klas 1-3. Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:
I miejsce - Lena Pisarek z kl. 3b
II miejsce (równorzędnie): Zuzanna Mołczan z kl. 3a i Lena Wielgos z kl. 3a
III miejsce (równorzędnie): Kordian Prejzner z kl. 2a i Aleksandra Zakrzewska z kl. 2b
Przyznano również cztery wyróżnienia dla: Mai Dyjak z kl. 1a, Anastazji Stępień z kl. 1a, Karola Fereta z kl. 1b i Tamary Pisarek z klasy 1b.
Wszystkie dzieci otrzymają odpowiednie dyplomy i drobne upominki.
Uczestnikom serdecznie gratulujemy za zaangażowania i radzenie sobie z tremą podczas występu, dziękujemy bardzo rodzicom za piękne stroje i rekwizyty.
Zapraszamy za ro kolejną edycję Konkursu Recytatorskiego.
Poniżej zamieszczamy zdjęcia wszystkich uczestników oraz nagrania laureatów tegorocznego konkursu.
Organizatorki: Marta Adamczyk i Helena Trznadel-Góźdź
Lena Pisarek - POBIERZ