Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie zaprasza uczniów starszych klas szkoły podstawowej na warsztaty nt „Oswoić stres-emocje w czasie pandemii”.
Warsztaty prowadzą psycholodzy: Agnieszka Domarska i Katarzyna Gosztyła
Termin: 10.02.2021 r. godzina 16.00.
W programie warsztatów:
• Nazywanie, uświadamianie uczuć towarzyszącym ludziom w czasie pandemii.
• Sposoby radzenia s obie z trudnymi emocjami.
• Praktyczne narzędzia niwelujące napięcie i stres.
Sposób przyjmowania zgłoszeń:
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna 12/7483800).
Należy wypełnić formularz (wniosek o przyjęcie do poradni) dostępny na stronie poradni
w zakładce „druki do pobrania”, wypełnić go wpisując: udział w webinarze „Oswoić stres”.
Wniosek wypełniają rodzice, Można wysłać skan wniosku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą lub dostarczyć do poradni.
Na wniosku należy wpisać login dziecka (Teams), aby można było dołączyć do grupy.