Z początkiem nowego roku, już kolejny raz nasza szkoła realizuje Ogólnopolski Program Edukacyjny o zbilansowanym odżywianiu i aktywności fizycznej „Trzymaj Formę”. W tym roku wyzwaniem na skalę globalną jest narastający problem otyłości wśród dzieci i młodzieży. Niektóre źródła naukowe mówią już o epidemii, a nawet pandemii otyłości. Dlatego naszym celem w tym roku jest edukacja naszych podopiecznych pod kątem dbałości o własne zdrowie fizyczne. W tym celu Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zorganizowała wojewódzki konkurs na przygotowanie spotu edukacyjnego promującego aktywność fizyczną i zdrową dietę. Wszelkie informacje dotyczące regulaminu, warunków oraz zasad znajdziecie w załączniku.
Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie.
REGULAMIN KONKURSU - POBIERZ