We wrześniu rozpoczyna się szósta edycja konkursu ekologicznego p.n. "Segreguję, bo warto….dla ochrony klimatu". Konkurs organizowany jest przez MPGK w Rzeszowie i dotyczy zbierania makulatury i plastiku. Będzie trwał do końca października 2022 r.
W związku z ogłoszeniem w/w Konkursu zachęcamy Was do przynoszenia makulatury i plastiku do naszej szkoły!!!!!
Przyniesioną i zważoną makulaturę prosimy przekazywać Paniom Sprzątającym, obok wejścia w holu głównym szkoły. Panie będą zapisywać w przygotowanym zeszycie imię i nazwisko oraz klasę każdego ucznia, który przyniesie makulaturę i plastik.
Uczniowie, którzy w czasie trwania Konkursu przyniosą najwięcej makulatury, plastiku otrzymają nagrody od Dyrektora Szkoły!
LICZYMY NA WASZĄ AKTYWNOŚĆ!!!!!!!!