W dniu 5.09.br. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa LA. Nasza szkołę reprezentowało 13 uczniów, z których każdy startował w jednej najlepszej dla siebie konkurencji.
I pomimo, że każdy walczył z całych sił - największy sukces odniósł KORDIAN PREJZNER z klasy 6a, który zdobył srebro zajmując II MIEJSCE na podium w biegu na 60 m. W tym miejscu musimy wspomnieć również o Patryku Miłku, który w rzucie piłeczką palantową uplasował się na 4 miejscu z wynikiem 39 m - brakło mu dosłownie pół metra do miejsca na podium, ach jakie to były emocje!
Rewelacyjny wynik odniósł również Mikołaj Szeliga, który w finale biegu na 60 m zajął 6 miejsce w Rzeszowie.
Nasza ekipa lekkoatletów naprawdę wypadła wspaniale! My już dziś wiemy, że następnym razem będzie jeszcze lepiej!
Nasi MŁODZI LEKKOATLECI WSZYSCY SPISALIŚCIE SIĘ NA MEDAL!
Jesteśmy z Was bardzo dumni, że swoją postawą i osiągnięciami reprezentowaliście naszą szkołę.

indywidualne-mistrzostwa-LA_2024
indywidualne-mistrzostwa-LA_2024_03