W ramach radosnego świętowania Dnia Dziecka nasza szkoła zorganizowała w piątek, 7 czerwca, Piknik Rodzinny. Na gości czekały przeróżne atrakcje. Nasi najmłodsi mieli możliwość poćwiczenia sprawności w licznych grach i zabawach z animatorem oraz spróbować sił w kąciku plastycznym. Czekało na nich także malowanie twarzy czy tatuaże, które mogli uwiecznić na pamiątkowym zdjęciu w fotobudce. Nieco starsi podziwiali pokaz survivalu i strzelanie z łuku, a pasjonaci motoryzacji mogli zasiąść w samochodzie Inspekcji Transportu Drogowego. Jak zwykle wiele pozytywnych emocji wzbudziły rozgrywki sportowe prowadzone przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego. Wszyscy podziwiali także występy młodych artystów: grupy teatralnej, indywidualnych wykonawców piosenek i klasowych zespołów wokalnych. Choć na chwilę mogliśmy oddać się magii słowa mówionego i śpiewnego… Ogromne emocje budziła także zabawa pod hasłem „Szczęśliwy traf”, w której uczestnicy konkursów mogli wymienić losy na rozmaite nagrody. Po tak wyczerpujących atrakcjach można było odpocząć w otoczeniu zieleni, jedząc grochówkę, bigos czy pierogi przygotowane przez szkolną kuchnię lub spróbować słodkich smakołyków przygotowanych przez Rodziców naszych uczniów. Liczne atrakcje, piękna, letnia pogoda i degustacja pysznych potraw sprawiły, że wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry humor!

Piknik-Rodzinny-2024-relacja-1_07
Piknik-Rodzinny-2024-relacja-1_04