To już kolejny rok, kiedy uczniowie naszej szkoły biorą udział w Konkursie sprawnościowym "Baw się z nami". Wczoraj, w dniu 5 czerwca reprezentacja klas III i II: Pola Brzozowska, Julia Michalik, Rita Piróg, Ala Zakrzewska, Wiktoria Winiarska, Franek Jurkowski, Antek Sarna, Miłosz Deryło, Kuba Potaczała, Kuba Czuchra - zdobyła puchar i złoto za zajęcie I miejsca wśród wszystkich szkół Rzeszowa. To było niesamowite przeżycie, kiedy jedną konkurencję za drugą nasze KOCHANE DZIECIAKI pokonywały w mgnieniu oka, stając się szybcy jak wiatr. Było wszystko – sztafeta, zmiana piłek, przeciąganie szarfy, skoki w workach, rzuty piłeczką palantową do żywego kosza, strzały na bramkę oraz skoki dosiężne. Byliśmy najlepsi!!!, ….ale ten sukces był naprawdę uwieńczony ogromną pracą i wytrwałością uczniów, to tylko dzięki wspaniałej współpracy całej drużyny wynik zakończył się tak wielkim sukcesem. Warto również dodać, że miejsce to zapewniło naszej szkole awans do zawodów wojewódzkich na które jedziemy 7 czerwca, za co będziemy mocno trzymać kciuki.
KOCHANI JESTEŚCIE WSPANIALI – WIELKIE BRAWA! Trzymamy kciuki za zwycięstwo w zawodach wojewódzkich!!!

I-miejsce-w-Rzeszowie_2024
I-miejsce-w-Rzeszowie_2024_02