W dniu 21 października na Stadionie Resovii odbył się kolejny bieg z cyklu „Wygraj z otyłością” jako inicjatywa ogólnopolska promująca zdrowy i aktywny tryb życia. Celem programu była aktywizacja społeczeństwa do najprostszej formy ruchu jaką jest bieganie. Chcielibyśmy się pochwalić, iż nasi uczniowie Kalinka Kubala z klasy 1a i Ernest Kubala z klasy 7b, zdobyli złoto upasowująć się na pierwszym miejscu w swojej kategorii wiekowej. To ogromny sukces i pasja całej rodziny, począwszy od taty – Pawła Kubali – biegającego maratony, który swoje zamiłowanie do biegania umiał przekazać dzieciom. Jest nam bardzo miło, że mamy wśród naszych uczniów tak wspaniały Team Kubala.
Nasi kochani lekkoatleci życzymy Wam, aby przyjemność, którą czerpiecie ze swojej pasji była drogą do szczęścia i sukcesu na każdy dzień. Wielkie GRATULACJE!!!