OMNIBUS KLAS III

Świetlica przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Rzeszowie zaprasza do udziału w XIV edycji konkursu wiedzy ogólnej

OMNIBUS KLAS III

Zapraszamy wychowanków świetlic pragnących sprawdzić posiadaną wiedzę  i skonfrontować ją z wiedzą rówieśników z innych rzeszowskich szkół.

Cele konkursu:
•    poszerzanie wiedzy o świecie;
•    rozwijanie zainteresowań otaczającą rzeczywistością i rządzącymi w  niej prawami;
•    stworzenie możliwości konfrontacji własnej wiedzy z wiedzą rówieśników.

Regulamin konkursu:
1.    Konkurs przeznaczony jest dla wychowanków świetlic klas III szkół podstawowych.
2.    Każda świetlica może wytypować 2 uczestników z 1 opiekunem.
3.    Konkurs zostanie przeprowadzony w formie testu pisemnego (pytania otwarte i zamknięte).
4.    Uczestnicy będą musieli wykazać się wiadomościami z zakresu wiedzy całościowej, nie tylko tej zdobywanej w szkole.
5.    Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy – nagrody.
6.    Wyniki zostaną zawarte w protokole i rozesłane do poszczególnych szkół.
7.    Nagrodzonych zostanie 5 pierwszych miejsc, a nagrody przekazane do odpowiednich placówek.
8.    Szczegółowych informacji o konkursie udzielają organizatorzy – Iwona Malinka, Dorota Jaskot  – świetlica tel. l77482317, sekretariat SP 2 tel.  177482310
9.     Adres placówki:
Szkoła Podstawowa Nr 2 , ul. Kamińskiego 12, 35-211 Rzeszów,

Termin konkursu: 5 czerwca 2017 r. (poniedziałek) godz. 9.00

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń:   do 1 czerwca 2017 r.
(telefonicznie lub pocztą internetową)