Przedszkole

Drukuj
   
 

b_150_100_16777215_00_images_Ignacy_ignacy_17_01.jpgDnia 22 lutego 2017r. uczestnicy „Koła sympatyków Ignacego Łukasiewicza” wraz z opiekunem p. Justyną Szubart zorganizowali pokaz doświadczeń dla przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego przy naszej szkole. Natomiast 28 lutego 2017r. w tym samym celu wybraliśmy się do Przedszkola Publicznego nr 15 w Rzeszowie. Najpierw odwiedziliśmy „zerówkę”, a później dzieci z młodszych grup. Po krótkim przybliżeniu sylwetki i osiągnięć I. Łukasiewicza dziewczęta zaprezentowały doświadczenia. Pierwsze z nich pokazywało jak w prosty sposób można samodzielnie wykonać lampę naftową. Następnie przedstawiły nasz doświadczenie o nazwie „wulkan sodowy”. Na koniec zaś dzieci przekonały się czy można przebić balon wykałaczką tak, aby nie pękł. Przedszkolaki słuchały nas z zainteresowaniem, byli bardzo zadowoleni z naszej wizyty, za którą serdecznie nam podziękowano.

Galeria

 

Copyright 2011 Przedszkole. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free