Konkurs „Koła Sympatyków Ignacego Łukasiewicza”

Drukuj

Uczestnicy „Koła Sympatyków Ignacego Łukasiewicza” wraz z opiekunem p. Justyną Szubart zorganizowali szkolny konkurs dotyczący I. Łukasiewicza i nauk matematyczno-przyrodniczych. I etap konkursu (eliminacje) w formie testu odbył się 1 marca 2017 r. Trzy osoby, które otrzymały najwyższą liczbę możliwych do zdobycia punktów znalazły się w II etapie – finałowym. Byli no następujący uczniowie:
1.    Martyna Pączek (kl. 5c)
2.    Julia Waltoś (kl. 5c)
3.    Jakub Nowak (kl. 6a)
Finał konkursu odbył się 7 marca 2017 r. w formie quizu na wzór teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Wszyscy byli sumiennie i rzetelnie przygotowani i prezentowali wysoki poziom wiedzy. W związku z tym walka była zacięta i naprawdę emocjonująca. Zwycięzcą konkursu została Julia Waltoś z klasy 5c, 2 miejsce zdobył Jakub Nowak (6a), natomiast 3  miejsce – Martyna Pączek (5c). Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem, a laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria


Copyright 2011 Kokurs Ignacego. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free