O nas

Drukuj

O nas
Nasza szkoła przystąpiła do konkursu o nadanie tytułu „Naukowej Szkoły Ignacego”, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”. W związku z tym od listopada 2016 roku 10-osobowa grupa uczniów z klasy 5c uczestniczy w zajęciach „Koła Sympatyków Ignacego Łukasiewicza” organizowanego i kierowanego przez p. Justynę Szubart. Zajęcia odbywają się we wtorki w wymiarze 1 godziny tygodniowo.
Celem zajęć jest zdobywanie oraz propagowanie w niebanalny
i interesujący sposób wiedzy na temat sylwetki i osiągnięć wynalazcy lampy naftowej, a także nauk matematyczno-przyrodniczych. Na spotkaniach uczniowie oprócz pogłębiania wiedzy czysto teoretycznej, często wykonują bardzo ciekawe doświadczenia fizyczne.
Uczestnicy koła zainteresowań są zafascynowani projektem, niezwykle chętni do współpracy i z tygodnia na tydzień z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania. Poprzez aktywne uczestnictwo zdobywają niecodzienną wiedzę i praktyczne umiejętności, którymi chętnie dzielą w swoim środowisku uczniowskim.  

Copyright 2011 O nas. Wykonanie Wojciech Hałucha
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free