Rok 2016/2017

- Weronika Musiał - I miejsce w skoku wzwyż dziewcząt "Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce" Szkół Podstawowych - wrzesień 2016 r.

- Julia Lenik - II miejsce w skoku wzwyż dziewcząt "Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce" Szkół Podstawowych - wrzesień 2016 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce o Puchar Resovii kl. III - wrzesień 2016 r.

- Natalia Dołęga - II miejsce w konkursie "Legendy z naszej przeszłości" - październik 2016 r.

- Joanna Żebracka - wyróżnienie w konkursie "Legendy z naszej przeszłości" - październik 2016 r.

- Julian Nartowski - II miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

- Iwo Joachimowicz - IV miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

- Hubert  Białek - V miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

- Oskar Białek- II miejsce w Biegach Młodzieżowych - październik 2016 r.

- Krzyssztof Stanio - I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej „ABC EKOLOGII” - listopad 2016 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - I miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2006 i młodszy - grudzień 2016 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2004 i 2005 - grudzień 2016 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - III miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt rocznik 2006 i młodszy - grudzień 2016 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - III miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców rocznik 2004 i 2005 - grudzień 2016 r.

- Iwan Martyna - kl. 2c - I miejsce w konkursie recytatorskim "Jesienne recytacje" zorganizowanym przez WiMBP Filia nr 10 - opiekun J. Tobuch - Nieckarz - październik 2016r.

- Małek Martyna - kl.2c - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Jesienne recytacje"

- Korwin Karolina - kl.2c - wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Jesienne recytacje"

- Martens Krzysztof - kl. 2c - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jesienne pejzaże"

- Wiktoria Karbowniczek - I miejsce w konkursie plastycznym "Bezpieczne Wakacje 2016 r." - grudzień 2016 r.

- Wróbel Anna - klasa 2c - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga" - grudzień 2016r.

- Weronika Musiał - klasa 6b - II miejsce w Pływaniu Indywidualnym 50 m Stylem Motylkowym Szkół Podstawowych - Igrzyska Miejskie

- Karol Dynia - V miejsce w IX Olimpiadzie Szaradziarskiej dla uczniów klas III - grudzień 2016 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w minisiatkówce dziewcząt w Mistrzostwach Rzeszowa - marzec 2016 r.

- Bator Martyna - laureatka w I Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów "To mnie kręci" - marzec 2017 r.

- Pola Słomińska - wyróżnienie w I Międzyszkolnym Konkursie Młodych Talentów "To mnie kręci" - marzec 2017 r.

- Pola Słomińska -II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - marzec 2017 r.

- Małek Martyna - kl.2c - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - marzec 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Biegach Przejałowych kat. chł. kl. IV-VI - kwiecień 2017 r.

- Eliza Zakorczmenna oraz Oliwia Kida , zdobyły nagrody w I Międzyszkolnym Konkursie Literackim "PISAĆ KAŻDY MOŻE" - kwiecień 2017 r.

- Nikola Kamińska - I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach wolnych dziewcząt- kwiecień 2017 r.

- Nikola Kamińska - III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce dziewcząt - kwiecień 2017 r.

- Nikola Kamińska - III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w wieloboju gimnastycznym dziewcząt - kwiecień 2017 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce dziewcząt - kwiecień 2017 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 - II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych kat. chłopców - kl. III-IV - kwiecień 2017 r.

- Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2- IX miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  biegach przełajowych kat. chłopców 600 m - kwiecień 2017 r.

- Karolina Szczepanik - kl. 4c - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - maj 2017.

- Wiktor Momot - kl. 5a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - maj 2017.

- Daniel Kochaniec - kl. 5a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - maj 2017.

- Jakub Nowak - kl. 6a - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - maj 2017.

- Natalia Dołęga - kl. 6b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur matematyczny" - maj 2017.

- Mikołaj Krawczyk – klasa 2c – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – maj 2017 r.

-Jan Szczepanik - klasa 2c – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – maj 2017 r.

- Alicja Żuk - klasa 2c – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” – maj 2017 r.

- Jan Szczepanik – klasa 2c – wicemistrz liczenia w XVII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym – maj 2017 r.

- Andrzej Laskowski - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

-  Nadia Kędzior kl. 1b laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Synapsik "MEN" dla klas pierwszych sesja wiosenna 2017 r.

- Aleksandra Rudy kl. 1b laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Synapsik "MEN" dla klas pierwszych sesja wiosenna 2017 r.