Rok 2015/2016

- Aleksandra Pelczar - mistrzynią Rzeszowa w skoku w dal - wrzesień 2015 r.

- Reprezentacja Szkoły Nr 2  - Brązowy medal w sztafetowych biegach przełajowych - wrzesień 2015 r.

- Amelia Czwakiel - I miejsce w konkursie literackim - "Legendy z naszej przeszłości" - październik 2015r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - I miejsce w konkursie literackim - "Legendy z naszej przeszłości" - październik 2015r.

- Wardak Miłosz, Kasjan Marcel - I miejsce w kategorii szkół podstawowych - Jesienne Marsze na Orientację

- Zuzanna Wróblewska - I miejsce w biegu na 500 m dziewcząt

- Julia Kozyra - I miejsce w konkursie fotograficznym "Zielone Podkarpacie w obiektywie"

- Maryla Ludwin - III miejsce w konkursie fotograficznym "Zielone Podkarpacie w obiektywie"

- Anna Sadowska - nagroda specjalna w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda" - listopad 2015 r.

- Julian Nartowski - nagroda w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda" - listopad 2015 r.

- Reprezentacja Szkoły Nr 2 - II miejsce w VI Andrzejkowo-Mikołajkowym turnieju piłki siatkowej - listopad 2015 r.

- Julia Kozyra - I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas III - grudzień 2015 r.

- Iga Małysza - II miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas III - grudzień 2015 r.

- Gabriela Nowak - I miejsce w Podkarpackim Konkursie Plastyczno-Literackim "Inni, a jednak tacy sami" - grudzień

r.

- Zofia Skwarek - wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa" - grudzień

r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "English Vojage"

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Mini Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"

- Szkoła Podstawowa nr 2 - IV miejsce w Mini Koszykówce Chłopców Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej "Mundialito" o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Rzeszowie - marzec 2015 r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w rozgrywkach drużynowych Olimpiady Sportowej Klas Młodszych - luty 2016

r.

- Aleksander Nicgorski - III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ph. "Świetlica moich marzeń" - luty 2016 r.

- Jakub Maciejewski - laureat Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki - marzec 2016 r.

- Karolina Moczulska - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wiosna kolorowa widziana Twoimi oczami..." - marzec 2016 r.

- Kapusta Hanna, Dacko Łukasz, Wardak Miłosz - Laureaci konkursu "Matematyczny As 2016"

- Dacko Łukasz - wyróżnienie w konkursie "Kangur Matematyczny"

- Wardak Miłosz, Kasjan Marcel - II miejsce w kategorii szkół podstawowych - Wiosenne Marsze na Orientację

- Pietrucha Bartosz, Ciskał Oliwier, Bereś Bartosz, Kocur Dominik - III miejsce w kategorii szkół podstawowych - Wiosenne Marsze na Orientację

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Mini Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"

- Szkoła Podstawowa nr 2 - I miejsce w Mini Siatkówce Dziewcząt Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"

- Aleksander Oleszek - wyróżnienie w konkursie literackim "O Pióro Feniksa" - kwiecień 2016 r.

- Alicja Chwiejczak - III miejsce w konkursie literackim "O Pióro Feniksa" - kwiecień 2016 r.

- Sandra Świątoniowska - wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym ph. "Czyste podkarpackie środowisko-to najlepsze uzdrowisko"

- Julia Kozyra -wyróżnienie w XVI Międzyszkolnym Konkursie Ekologicznym uczniów kl. I-III "I Ty możesz zostać Ekologiem" - kwiecień 2016 r.

- Michał Sokołowski - wyróżnienie w konkursie recytatorskim Festiwal Wierszy Jana Brzechwy - kwiecień 2016 r.

- Maja Żybura - wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Teatralnym "W świecie literackich wartości" - maj 2016 r.

- Julia Kudła - II miejsce w konkursie "Fundusze Europejskie - Zaprojektuj swoją przyszłość" - maj 2016 r.

- Igor Ciskał - wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania "Poczytam Ci" - maj 2016 r.

- Igor Ciskał - nagroda Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania "Poczytam Ci" - maj 2016 r.

- Hanna Kapusta - III miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym "Zostań Mistrzem Słowa" - czerwiec 2016 r.

- Kacper Barwiński - wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym "Zostań Mistrzem Słowa" - czerwiec 2016 r.

- Julia Sulencka - II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym "Zostań Mistrzem Słowa" - czerwiec 2016 r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Gimnastyce Dziewcząt w  Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej

- czerwiec 2016 r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - I miejsce w Konkursie "Baw się z nami" Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP3 - czerwiec 2016 r.

- Szkoła Podstawowa nr 2 - III miejsce w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie"