Karolina Giebułtowicz - IV miejsce w biegu na 500 m dziewcząt "Indywidualne biegi przełajowe" - wrzesień 2013 r.

Hanna Kapusta - I miejsce w biegu na 500 m dziewcząt "Indywidualne biegi przełajowe" - wrzesień 2013 r.

Aleksandra Pelczar - V miejsce finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych - 500 m dziewcząt - klasy III-IV - wrzesień 2013 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - II miejsce w biegu na 8x800 m dziewcząt w "Sztafetowych biegach przełajowych" wrzesień 2013 r.

Marita Schöntag - złoty i brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w akrobatyce sportowej w Olkuszu - październik 2013 r.

Aleksandra Pelczar - za zajęcie I miejsca w biegu młodzieżowym - listopad 2013 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - IV miejsce w "Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zmniejszeniem uzależnień młodzieży" - listopad 2013 r.

Monika Król - wyróżnienie w X Wojewódzkim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ph. Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa za wykonanie pięknej pracy w kategorii: "90 lat tradycji myśliwskich pod patronatem Św. Huberta - projekt jubileuszowego znaczka pocztowego" - listopad 2013 r.

Zespół "Roztańczone Nutki" - Grand Prix Rzeszowski Żagielek 2013 - listopad 2013 r.

Kacper Sobolewski - IV miejsce w XIII Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowym kat. chłopców kl. IV i mł. w ZSO nr 4 w Rzeszowie - grudzień 2013 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. "trójek" organizowanym przez Podkarpacką Akademię Piłki Siatkowej - grudzień 2013 r.

Łukasz Dacko - III miejsce w XIII Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowym kat. chłopców kl. IV i mł. w ZSO nr 4 w Rzeszowie - grudzień 2013 r.

Małgorzata Piróg - II miejsce w konkursie opisowym "Mój las" na szczeblu okręgu podkarpackiego - grudzień 2013 r.

Dołęga Natalia - II miejsce w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologicznej "ABC Ekologii" klas III - grudzień 2013 r.

Sobolewski Kacper - IV miejsce w XIII Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego - grudzień 2013 r.

Baran Mikołaj - wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Kalendarz adwentowy" - grudzień 2013 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - III miejsce w mini piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych "Igrzyska Miejskie" - grudzień 2013 r.

Ola Błażej - IV miejsce w XIII Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego - grudzień 2013 r.

Ola Pelczar - II miejsce w XIII Międzyszkolnym Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego - grudzień 2013 r.

Dominik Bojda - III miejsce Speed junior man w Pierwszych Mistrzostwach Polski Freestyle Slalom - grudzień 2013 r.

Emilka Gałuszka - wyróżnienie w miejskim konkursie informatycznym "Najpiękniejsze stolice Europy" - marzec 2014 r.

Maja Międlar - laureatka Konkursu z Języka Angielskiego - kwiecień 2014 r.

Maja Międlar - III miejsce w III Międzyszkolnym Dyktandzie Obcojęzycznym w kategorii języka niemieckiego - kwiecień 2014 r.

Ksawery Pyziak - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Magdalena Tunia - III miejsce w XII Rzeszowskim Konkursie Matematycznym "Młody Matematyk"

Weronika Burz - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Wiktoria Ożóg - nagroda w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2014 r.

Zuzanna Bieleń - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego "As Podstawówki" dla klas VI - kwiecień 2014 r.

Aleksandry Pelczar - II miejsce w "Wiosennym Turnieju" Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. jedynek - maj 2014 r.

Magdalena Tunia - II miejsce w "Wiosennym Turnieju" Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. jedynek - maj 2014 r.

Natalia Dołęga - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym kl. III "Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz" - maj 2014 r.

Maciej Pałka - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym kl. III "Pomyśl, rozwiąż, odpowiedz" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 - I miejsce w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt szkół podstawowych "Igrzyska miejskie" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 - IV miejsce w konkursie "Baw się z Nami" dziewcząt i chłopców szkół podstawowych - maj 2014 r.

Aleksandra Pelczar - I miejsce w skoku w dal w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Aleksandra Pelczar - II miejsce w biegu na 60 m dziewcząt  w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Amelia Czwakiel - III miejsce w skoku w dal w trójboju lekkoatletycznym szkół podstawowych - maj 2014 r.

Jędrzej Głowiś - III miejsce w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Główka pracuje i..." - maj 2014 r.

Julia Rochecka - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - maj 2014 r.

Paweł Koziuk - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym "Gdzie się podziały tamte melodie" - maj 2014 r.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rzeszowie - IV miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym kat. dziewcząt - czerwiec 2014 r.

Aleksandra Pelczar - I miejsce w w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju Lekkoatletycznym - czerwiec 2014 r.

Karol Kisiel - laureat Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

Maja Międlar - finalistka Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

Jan Kapusta - finalista Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Go West" - czerwiec 2014 r.

Indywidualne Mistrzostwa Rzeszowa w Lekkiej Atletyce:
Pelczar Aleksandra  kl. Vb - II miejsce w Rzeszowie w skoku w dal,
Wyzga Aneta  kl. VIa – III miejsce w Rzeszowie w skoku wzwyż,
Czwakiel Amelia kl. Vc – V miejsce w Rzeszowie w rzucie piłeczką palantową,
Giebułtowicz Karolina  kl. Va – VI miejsce w Rzeszowie w biegu na 600m.