Paulina Laskowska - finalistka wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej "Ochrona środowiska a zdrowie człowieka" - listopad 2012 r.

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rzeszowie - wyróżnienie w VIII edycji konkursu "Przybysz z planety Weee" - grudzień 2012 r.

Marcel Nowicki - I miejsce w Podkarpackim Konkursie Plastycznym "Inni, a jednak tacy sami" - grudzień 2012 r.

Gabriel Olszewski - IV Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Origami" - luty 2013 r.

Wiktoria Chemska - IV Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Origami" - luty 2013 r.

Maja Szeliga - IV Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Origami" - luty 2013 r.

Weronika Ślusarz - IV Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Origami" - luty 2013 r.

Karolina Budzińska - IV Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne Origami" - luty 2013 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie - III miejsce w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych "Igrzyska Miejskie" - luty 2013 r.

Julia Król - nagroda w konkursie "Anioły, aniołki, aniołeczki ubrane w ludowe wzoreczki - Folk" - luty 2013 r.

Anastazja Jajuga - wyróżnienie w konkursie "Anioły, aniołki, aniołeczki ubrane w ludowe wzoreczki - Folk" - luty 2013 r.

Martyna Chlebica - II miejsce w konkursie informatycznym "Moje ulubione zakątki Rzeszowa" - luty 2013 r.

Karolina Bury - wyróżnienie w konkursie informatycznym "Moje ulubione zakątki Rzeszowa" - luty 2013 r.

Jakub Kozak - wyróżnienie w konkursie informatycznym "Moje ulubione zakątki Rzeszowa" - luty 2013 r.

Świetlica Szkolna przy SP 2 w Rzeszowie - podziękowanie od Schroniska "Kundelek" za udział w XIII Edycji Akcji "Pomóżmy Zwierzakom"

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie - VI miejsce w finale wojewódzkim igrzysk młodzieży szkolnej w wieloboju gimnastycznym dziewcząt - marzec 2013 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie - V miejsce w siatkówce chłopców szkół podstawowych "Igrzyska miejskie" - marzec 2013 r.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Rzeszowie - III miejsce w wieloboju w IV Międzyszkolnych Zawodach Gimnastycznych o Puchar Dyrektora SP 3 - marzec 2013 r.

Justyna Ciskał - IV miejsce w ćwiczeniach wolnych w IV Międzyszkolnych Zawodach Gimnastycznych o Puchar Dyrektora SP 3 - marzec 2013 r.

Karolina Budzińska - IV miejsce w skoku przez kozła w IV Międzyszkolnych Zawodach Gimnastycznych o Puchar Dyrektora SP 3 - marzec 2013 r.

Wanessa Kamińska - III miejsce w skoku przez kozła w IV Międzyszkolnych Zawodach Gimnastycznych o Puchar Dyrektora SP 3 - marzec 2013 r.

Oliwier Ciskał - II miejsce w XVI Międzyświetlicowym Turnieju Warcabowym w Szkole Podstawowej Nr 16 w Rzeszowie - kwiecień 2013 r.

Karolina Szczepanik - II miejsce w XII Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym "Zdrowy świat, zdrowe życie" w kategorii przedszkola- kwiecień 2013 r.

Monika Król - nagroda w I Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Wesołego Alleluja" - kwiecień 2013 r.

Hanna Kapusta - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy OMNIBUS - kwiecień 2013 r.

Jakub Maciejewski - III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy OMNIBUS - kwiecień 2013 r.

Kacper Nowak - laureat konkursu "Matematyczny AS 2013" - maj 2013 r.

Paweł Federkiewicz - laureat konkursu "Matematyczny AS 2013" - maj 2013 r.

Norbert Hanf - laureat konkursu "Matematyczny AS 2013" - maj 2013 r.

Milena Nowicka - nagroda II stopnia w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku" - maj 2013 r.

Wiktor Zięba - nagroda I stopnia w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku" - maj 2013 r.

Weronika Burz - wyróżnienie w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku" - maj 2013 r.

Małgorzata Piróg - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Combat Aikido i Ju-Jitsu - maj 2013 r.

Aleksandra Korniak - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie "Przygoda z Ekoludkiem" - maj 2013 r.

Oliwia Baton - III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie "Przygoda z Ekoludkiem" - maj 2013 r.

Julia Barłowska - tytuł Mistrza w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich "Ortograficzna Corrida - czyli walka z błędami" - maj 2013 r.

Jakub Maciejewski - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym Klas Trzecich "Ortograficzna Corrida - czyli walka z błędami" - maj 2013 r.

Maja Międlar - laureat V Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego "Friendly :-) English" dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych - czerwiec 2013 r.

Jan Kapusta - laureat V Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego "Friendly :-) English" dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych - czerwiec 2013 r.

Aleksandra Laskowska - I miejsce w czwartym konkursie języka angielskiego "Let's play English" - czerwiec 2013 r.

Aleksandra Laskowska - I miejsce w konkursie języka angielskiego klas szóstych szkół podstawowych "BIG BEN" - czerwiec 2013 r.

Anna Chmaj - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Namaluję Ci wiersz"-ilustracja do wybranego wiersza Juliana Tuwima - czerwiec 2013 r.